Práce u nás

Ve společnosti Vítkovické železniční opravny pracuje přibližně 120 zaměstnanců. Staráme se o to, aby u nás pracovali loajální, motivovaní, kvalifikovaní a spokojení zaměstnanci, kteří jsou pro nás stěžejní hodnotou. Zároveň od svých zaměstnanců očekáváme, že budou profesionály ve svém oboru, se snahou o neustále zlepšování svých kompetencí a procesů ve firmě na všech úrovních.

Benefity pro zaměstnance

Pracovní výkon zaměstnance odměňujeme nejen mzdou, ale i celou řadou nadstandardních benefitů. Je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci byli spravedlivě odměňováni a cítili se v práci dobře a spokojeně. Jen tak odvedou spolehlivý a profesionální výkon, který po nich požadujeme. Proto se snažíme nabídnout zajímavé benefity nad rámec mzdy a tuto nabídku průběžně rozšiřujeme.

Stravenky

v hodnotě
150 Kč /den

Dovolená

5 týdnů dovolené

37,5 hodin

Délka
pracovního týdne

T-Mobile

Zvýhodněný telefonní program

Pojištění

Příspěvek po 3 letech od nástupu

Kvalifikace

Zvyšování kvalifikace formou odborných kurzů

shopping-basket

Benefity holdingu

Sleva na produkty značky Kaumy,  Beohemija,  Kávoviny

Tankovací karta

Sleva na tankování s kartou SHELL

Naše vize a poslání

Jsme firma, která je zaměřena na poskytování servisních služeb provozovatelům nákladní kolejové dopravy. Primárním zaměřením naší společnosti je realizace revizních oprav železničních nákladních vozů. Nabízíme kompletní služby od celkových revizních oprav přes technické kontroly, opravy nadstaveb či opravy jednotlivých částí nebo dílů železničních nákladních vozů až po servis v provoze prostřednictvím služeb mobilní dílny. Vzhledem k charakteru zaměření, mají námi poskytované služby výrazný podíl kvalifikované ruční práce, která tvoří přidanou hodnotu našich služeb. Proto se staráme, aby naši zaměstnanci znali předpisy, podle nichž se provádějí opravy a neustále si udržovali a zvyšovali získané poznatky a zkušenosti. Loajální, znalý a v práci spokojený zaměstnanec – to je náš společný cíl. Takový zaměstnanec umí kvalifikovaně vyhovět všem přáním a nárokům našich zákazníků.

Volná pracovní místa

Aktuálně obsazujeme tato pracovní místa. Pokud Vás některá nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj kontakt prostřednictvím formuláře níže. Možná hledáme právě Vás – nového zaměstnance, který umí naslouchat druhým, rád se přiučí novým věcem a obohatí nás samé novými poznatky a zkušenostmi i z jiných oborů.

Referent/ka mobilní dílny

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Zajišťuje agendu mobilní dílny (MD).
  • Přijímá a vyřizuje požadavky na zpracování podkladů k uzavření zakázek/výjezdů MD.
  • Zabezpečuje odvádění práce a materiálu zakázek MD do informačního systému Helios iNUVIO, dle podkladů techniků a manažerů MD.
  • Spolupracuje s úsekem obchodu, s provozními zaměstnanci, techniky rozpisu, nákupním oddělením i úsekem skladu, aj.

Referent/ka obchodu

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Budete podporovat front office obchodníky a manažery z kanceláře v Ostravě.
  • Budete připravovat obchodní kalkulace dle reportu.
  • Budete pracovat v IS HELIOS iNuvio – zakládat zakázky, řešit obchodní fakturaci aj.
  • Budete spolupracovat s interními útvary společnostmi, technologií, mobilními dílnami, nákupem a obchodem.

Technik mobilní dílny pro pobočku Louny

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Servis a opravy kolejových vozidel po celé ČR, většinově však pro oblast Louny a okolí.
  • Prohlídky kolejových vozidel.
  • Diagnostika a oprava pneumatické brzdové soustavy.
  • Zajišťování výměny komponent (dvojkolí, zdrže, nárazníky, kohouty).
  • Zpracování výstupní dokumentace k servisní opravě.

ZÁMEČNÍK KOLEJOVÝCH VOZIDEL

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Montáž/demontáž a rekonstrukce železničních zařízení (nákladních železničních vozů a jejich typických částí – podvozků, spodků, vzduchotechniky, brzd apod.).
  • Oprava demontovaných dílů železničních vozů.
  • Provádění jednoduchých manipulačních činností.
  • Funkční zkoušky smontovaných částí nebo repasovaných dílů.

Technik mobilní dílny pro Slovensko/Maďarsko

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Servis a opravy kolejových vozidel na teritoriu Slovensko/Maďarsko.
  • Prohlídky kolejových vozidel.
  • Diagnostika a oprava pneumatické brzdové soustavy.
  • Zajišťování výměny komponent (dvojkolí, zdrže, nárazníky, kohouty).
  • Zpracování výstupní dokumentace k servisní opravě.

Technik mobilní dílny pro Ostravu a okolí

PRACOVNÍ NÁPLŇ

•  Servis a opravy kolejových vozidel po celé ČR, většinově však pro Moravu a okolí Mošnova.
  •  Prohlídky kolejových vozidel.
  •  Diagnostika a oprava pneumatické brzdové soustavy.
  •  Zajišťování výměny komponent (dvojkolí, zdrže, nárazníky, kohouty).
  •  Zpracování výstupní dokumentace k servisní opravě.

Lakýrník/natěrač

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Budete samostatně provádět lakýrnické a natěračské práce různými druhy nátěrových hmot na nákladních železničních vozech.
  • Budete vizuálně nebo pomocí přístrojů kontrolovat nátěry/laky a popisy po jejich aplikaci.
  • Součástí práce je i příprava částí vozů určených k nástřiku/nátěru před samotnou aplikací.
Další pozice