O nás

Vítkovické železniční opravny, a.s. je mladá, rychle se rozvíjející společnost. Jsme členem nadnárodní skupiny CE Industries, a.s. a působíme v areálu strojní údržby sesterské společnosti VÍTKOVICKÁ DOPRAVA, a.s. Směřování naší společnosti vychází z vize a strategie. Na začátku našeho snažení je vždy predikce potřeb zákazníků a pochopení jejich přání. Naše společnost stojí na odborných schopnostech a kompetencích všech zaměstnanců, proto se můžeme soustředit na vysokou kvalitu našich služeb.

Vývoj společnosti

Zaměření

Primárním zaměřením naší společnosti je realizace revizních oprav železničních nákladních vozů. Nabízíme kompletní služby od celkových revizních oprav přes technické kontroly, opravy nadstaveb či opravy jednotlivých částí nebo dílů ŽNV až po servis v provozu prostřednictvím služeb mobilní dílny. Dále disponujeme podúrovňovým soustruhem pro reprofilaci dvojkolí nejen ŽNV ale i vozů osobních či lokomotiv.

Jsme součástí skupiny:

Provádíme kompletní opravy železničních kolejových vozidel nákladní dopravy od dvojkolí, přes brzdy, táhlové a narážecí ústrojí, až po opravy nástaveb vozů (skříní, podlah, opravy tlakových nádob včetně oprav jejich armatur a tlakových zkoušek a zkoušek těsnosti).

Naše společnost je certifikována dle hlavních opravárenských předpisů VPI, KVs5-B-2010, SUNV.