Přeskočit na obsah

Práce u nás

Ve společnosti Vítkovické železniční opravny pracuje přibližně 120 zaměstnanců. Staráme se o to, aby u nás pracovali loajální, motivovaní, kvalifikovaní a spokojení zaměstnanci, kteří jsou pro nás stěžejní hodnotou. Zároveň od svých zaměstnanců očekáváme, že budou profesionály ve svém oboru, se snahou o neustále zlepšování svých kompetencí a procesů ve firmě na všech úrovních.

Benefity pro zaměstnance

Pracovní výkon zaměstnance odměňujeme nejen mzdou, ale i celou řadou nadstandardních benefitů. Je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci byli spravedlivě odměňováni a cítili se v práci dobře a spokojeně. Jen tak odvedou spolehlivý a profesionální výkon, který po nich požadujeme. Proto se snažíme nabídnout zajímavé benefity nad rámec mzdy a tuto nabídku průběžně rozšiřujeme.

Stravenky

v hodnotě
150 Kč /den

Dovolená

5 týdnů dovolené

37,5 hodin

Délka
pracovního týdne

T-Mobile

Zvýhodněný telefonní program

Pojištění

Příspěvek po 3 letech od nástupu

Kvalifikace

Zvyšování kvalifikace formou odborných kurzů

Naše vize a poslání

Jsme firma, která je zaměřena na poskytování servisních služeb provozovatelům nákladní kolejové dopravy. Primárním zaměřením naší společnosti je realizace revizních oprav železničních nákladních vozů. Nabízíme kompletní služby od celkových revizních oprav přes technické kontroly, opravy nadstaveb či opravy jednotlivých částí nebo dílů železničních nákladních vozů až po servis v provoze prostřednictvím služeb mobilní dílny. Vzhledem k charakteru zaměření, mají námi poskytované služby výrazný podíl kvalifikované ruční práce, která tvoří přidanou hodnotu našich služeb. Proto se staráme, aby naši zaměstnanci znali předpisy, podle nichž se provádějí opravy a neustále si udržovali a zvyšovali získané poznatky a zkušenosti. Loajální, znalý a v práci spokojený zaměstnanec – to je náš společný cíl. Takový zaměstnanec umí kvalifikovaně vyhovět všem přáním a nárokům našich zákazníků.

Volná pracovní místa

Aktuálně obsazujeme tato pracovní místa. Pokud Vás některá nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj kontakt prostřednictvím formuláře níže. Možná hledáme právě Vás – nového zaměstnance, který umí naslouchat druhým, rád se přiučí novým věcem a obohatí nás samé novými poznatky a zkušenostmi i z jiných oborů.

Zámečník kolejových vozidel

Pracovní náplň

• Údržba a opravy nádržkových kolejových vozů, montáž, demontáž dílů,
  • Oprava, přetěsnění a zkoušení armatur nádržkových kolejových vozů, přetlakových ventilů, klapek,
  • Zkušenosti s tlakovými zkouškami nádržkových kolejových vozů, popř. s jejich přípravou.

Technik kontroly

Pracovní náplň

• Budete samostatně provádět vstupní, mezioperační a výstupní kontroly železničních nákladních vozů dle podmínek jednotlivých předpisů, včetně provádění přejímek s tuzemskými i zahraničními zákazníky.
  • Budete vést záznamy o provedených kontrolách formou tvorby výstupní atestové dokumentace.
  • Budete se podílet na implementaci nápravných a preventivních opatření do provozu.
  • Budete intenzivně spolupracovat s interními útvary společnosti.

Projektový manažer

Pracovní náplň

• Budete řídit nové projekty, které vznikají v naší společnosti.
  • Budete jednat s koncovými zákazníky nebo významnými partnery.
  • Budete zodpovídat za termíny plnění dodávek nebo milníků a nákladovou stránku projektů.
  • Budete si sestavovat menší projektové řešitelské týmy uvnitř firmy.

Výjezdový zámečník

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Montáž/demontáž železničních zařízení (nákladních železničních vozů a jejich typických částí – podvozků, spodků, vzduchotechniky, brzd apod.).
  • Odstranění zjištěných závad.
  • Občasné servisní zásahy v terénu / výjezdy.
  • Oprava demontovaných dílů železničních vozů.
  • Provádění jednoduchých manipulačních činností.

Technik mobilní dílny pro Slovensko/Maďarsko

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Servis a opravy kolejových vozidel na teritoriu Slovensko/Maďarsko.
  • Prohlídky kolejových vozidel.
  • Diagnostika a oprava pneumatické brzdové soustavy.
  • Zajišťování výměny komponent (dvojkolí, zdrže, nárazníky, kohouty).
  • Zpracování výstupní dokumentace k servisní opravě.

Technolog

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Budete stanovovat rozsah technologických činností oprav, rekonstrukcí i renovací náhradních dílů u oprav nákladních vozů.
  • Budete zpracovávat a udržovat technologické postupy jednotlivých opravárenských a výrobních operací.
  • Budete tvořit normy spotřeby času včetně jejich ověření měřením, snímkováním pracovní činnosti apod.
  • Budete nastavovat parametry diagnostických zařízení a komunikovat s dodavateli této strojní automatizace.
  • Budete spolupracovat při zákaznických auditech, aj.

Skladník

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Budete zodpovídat za příjem zboží na sklad, kontrolu dodacích listů a jiných průvodních dokumentů.
  • Budete nakupované zboží naskladňovat i vyskladňovat.
  • Součástí práce bude kontrola záručních lhůt naskladňovaného zboží a jeho elektronická evidence.
  • Budete zajišťovat příjem a výdej položek ze systému pro výrobu.
  • Budete vystavovat požadavky na materiál režijní povahy.
Další pozice