Přeskočit na obsah

Práce u nás

Ve společnosti Vítkovické železniční opravny pracuje přibližně 120 zaměstnanců. Staráme se o to, aby u nás pracovali loajální, motivovaní, kvalifikovaní a spokojení zaměstnanci, kteří jsou pro nás stěžejní hodnotou. Zároveň od svých zaměstnanců očekáváme, že budou profesionály ve svém oboru, se snahou o neustále zlepšování svých kompetencí a procesů ve firmě na všech úrovních.

Benefity pro zaměstnance

Pracovní výkon zaměstnance odměňujeme nejen mzdou, ale i celou řadou nadstandardních benefitů. Je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci byli spravedlivě odměňováni a cítili se v práci dobře a spokojeně. Jen tak odvedou spolehlivý a profesionální výkon, který po nich požadujeme. Proto se snažíme nabídnout zajímavé benefity nad rámec mzdy a tuto nabídku průběžně rozšiřujeme.

Stravenky

v hodnotě
100 Kč /den

Dovolená

5 týdnů dovolené

37,5 hodin

Délka
pracovního týdne

T-Mobile

Zvýhodněný telefonní program

Pojištění

Příspěvek po 3 letech od nástupu

Kvalifikace

Zvyšování kvalifikace formou odborných kurzů

Naše vize a poslání

Jsme firma, která je zaměřena na poskytování servisních služeb provozovatelům nákladní kolejové dopravy. Primárním zaměřením naší společnosti je realizace revizních oprav železničních nákladních vozů. Nabízíme kompletní služby od celkových revizních oprav přes technické kontroly, opravy nadstaveb či opravy jednotlivých částí nebo dílů železničních nákladních vozů až po servis v provoze prostřednictvím služeb mobilní dílny. Vzhledem k charakteru zaměření, mají námi poskytované služby výrazný podíl kvalifikované ruční práce, která tvoří přidanou hodnotu našich služeb. Proto se staráme, aby naši zaměstnanci znali předpisy, podle nichž se provádějí opravy a neustále si udržovali a zvyšovali získané poznatky a zkušenosti. Loajální, znalý a v práci spokojený zaměstnanec – to je náš společný cíl. Takový zaměstnanec umí kvalifikovaně vyhovět všem přáním a nárokům našich zákazníků.

Volná pracovní místa

Aktuálně obsazujeme tato pracovní místa. Pokud Vás některá nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj kontakt prostřednictvím formuláře níže. Možná hledáme právě Vás – nového zaměstnance, který umí naslouchat druhým, rád se přiučí novým věcem a obohatí nás samé novými poznatky a zkušenostmi i z jiných oborů.

Zámečník kolejových vozidel

Pracovní náplň

• Údržba a opravy nádržkových kolejových vozů, montáž, demontáž dílů,
  • Oprava, přetěsnění a zkoušení armatur nádržkových kolejových vozů, přetlakových ventilů, klapek,
  • Zkušenosti s tlakovými zkouškami nádržkových kolejových vozů, popř. s jejich přípravou.

Skladník

Pracovní náplň

• Budete zodpovídat za příjem zboží na sklad, kontrolu dodacích listů a jiných průvodních dokumentů.
  • Budete nakupované zboží naskladňovat i vyskladňovat.
  • Součástí práce bude kontrola záručních lhůt naskladňovaného zboží a jeho elektronická evidence.
  • Budete zajišťovat příjem a výdej položek ze systému pro výrobu.
  • Budete vystavovat požadavky na materiál režijní povahy.

Další pozice