19. 11. 2021

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Oblast lidských zdrojů je zvláště v dnešní složité době oblastí řízení společnosti s velmi dynamickým vývojem. Proto ve VŽO a.s. organizujeme pravidelné vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců. Podporujeme aktivně tento druh investice, která se vrátí v podobě kompetentních a vzdělaných zaměstnanců. Plně si uvědomujeme spojitost vzdělávání a rozvoje s neustálým vývojem nových technologií i požadavky na kvalitu.

V segmentu oprav kolejových vozidel je mimo jiné kladen vysoký důraz na diagnostiku a opravy brzdového ústrojí, proto jsme pro naše techniky jak z dílny, tak i z mobilního servisu naplánovali vícedenní školení údržby brzdy nákladních vozů v rozsahu Br0-Br3 dle údržbového standardu VPI, modulu 07, které se uskutečnilo ve dnech 15-18.11.2021. Tuto vzdělávací aktivitu jsme realizovali cestou společnosti Knorr-Bremse Railservices.